Bir Parça Edebiyat
BURONYA
1.2.1 Varies with device
Bir Parça Edebiyat uygulaması her gün eklenen söz, şiir ve pasajlarıyla, size düzenli olarak bir parça edebiyat sunmayı amaçlar. Uygulama içinden günün sözü, günün şiiri ve günün pasajına erişebilir, "Bir Söz Oku" ve "Bir Şiir Oku" başlıkları altından önceden eklenen söz ve şiirlere erişebilirsiniz. Bu sayfalarda sözler ve şiirler, yazarına / şairine göre kategorilenmiş ve kolay bir erişim sağlanmıştır.

Edebiyata, şiire, okumaya ilgi duyuyorsanız veya bir yerden başlamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Unutmayın bu Dünya'yı iyilik kurtaracak ve bunun için okumak lazım, çok okumak bir yerden başlamak lazım. Okuyalım sevgili kullanıcı, okuyalım ki iyilikleri bulalım. Okuyalım ki iyilikler bizi bulsun.

Bir Parça Edebiyat içerisinde bulunan söz, şiir ve pasajların yayın hakkı yayıncısına aittir ve talep edildiği takdirde Buronya Mobile içeriği kaldırmayı temin eder. İletişim için mail adresi: edebiyat@buronya.com

One Piece Letters mentioned applications are added every day, and with the passage of poetry, aims to provide you with a piece of literature regularly. Application through the word of the day, day and day of the passage can access the poem, "A Word Read" and "Read a Poem" titles added under the already existing word and poetry. In these pages, lyrics and poems, author / poet according to a categorized and provided easy access.

Literature, poetry, reading, or if you are interested in this application is for you if you want to start from somewhere. Do not forget to save this world good and we got to read it, I read a lot've got to start somewhere. Let us read dear user, let's read my other favors. Let us read the goodness you found us.

word contained in a Part literature, poetry and passages of the broadcasting rights belong to the publisher and demanded that if assure remove content Mobile Burony. e-mail address for communication: I edebiyat@buronya.co

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less