Przygody Peppy w nowej odsłonie! Posłuchaj najpopularniejszych bajek o rodzinie świnek w brawurowej interpretacji Marka Włodarczyka. Książeczki można przeglądać w trybie z lektorem, bez lektora i samodzielnie bawić się dźwiękami. Ponadto w książeczkach dostępne są zabawy: kolorowanki, puzzle i memory.

Zalety:
- trzy tryby poznawania bajki: czytanie, słuchanie i zabawa dźwiękami
- intuicyjne w obsłudze
- zabawy: kolorowanki, puzzle i memory
- informacje o kolejnych bajeczkach na oficjalnej stronie aplikacji


Dzień w przedszkolu.
Małe świnki idą dzisiaj do przedszkola. To będzie pierwsza wizyta George'a w przedszkolu. Ciekawe, czy znajdzie nowych przyjaciół? Przyłącz się do Peppy - czytaj, słuchaj i baw się wesołymi dźwiękami. Nie zapomnij zajrzeć na koniec książeczki. Czekają tam na ciebie kolorowanki, puzzle i gry.

Pływanie jest super!
Rodzina świnek wybrała się na basen. Peppa od razu wskoczyła do wody, robiąc przy tym mnóstwo zamieszania. Przyłącz się do małej świnki - czytaj, słuchaj i baw się wesołymi dźwiękami. Nie zapomnij zajrzeć na koniec książeczki. Czekają tam na ciebie kolorowanki, puzzle i gry.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less