Elisa Raamat
Elisa Eesti AS
Varies with device Varies with device
Üle 1700 eestikeelse e-raamatu ühes mugavas äpis. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele. Lae äpp alla ja proovi tasuta!

Elisa Raamat on ainus äpp Eestis, kus saad lihtsalt ja mugavalt ühe soodsa kuutasu eest lugeda kogu e-raamatute valikut. Enam ei pea Sa e-raamatuid ükshaaval ostma. Äpist on võimalik leida nii oma vanu lemmikuid klassikute seast kui ka avastada uusimaid bestsellereid kodu- ja välismaistelt autoritelt. Mis peamine, raamatuvalik täieneb pidevalt! Tutvumiseks kasuta kindlasti ka tasuta prooviperioodi, sest nii saad lugeda kõiki raamatuid 2 nädalat päris tasuta. Piiramatult.

Elisa Raamatuga on raamatud Sinuga alati kõikjal kaasas - isegi siis, kui lähed maailma teise otsa. Ja seda internetiühendusest sõltumata, sest Sinu raamaturiiul on saadaval ka offline’is.

Over 1700 English e-books in one convenient Apis. Both Elisa and all other mobile carriers. Download the app to download and try for free!

Elisa book is the only app in which you can easily and comfortably with one affordable monthly fee to read the entire e-book selection. You no longer have to buy books, one by one. Äpist is possible to find their old favorites from the classics to the latest bestsellers to explore domestic and foreign authors. Above all, the book is constantly growing choice! INSPECTION Be sure to use the free trial period, so as you can read all the books in two weeks completely free. Unlimited.

Elisa books are books everywhere with you always - even when you go to the other end of the world. And it is no Internet connection, as your bookcase is also available offline and.

Content rating: Everyone

Requires OS: Varies with device

...more ...less