Satır Arası Edebiyat
feo2
1.0.0 Varies with device
Satır Arası Edebiyat; ünlü yazarların, şairlerin, düşünce adamlarının eserlerinden akıllarda kalan alıntıları sizlere sunuyor.

Binlerce söz içerisinden beğendiklerinizi dostlarınızla paylaşmanız da mümkün. Facebook, Instagram ve Twitter'ı kullanarak bu güzel sözleri sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Benzerlerinin aksine sadece edebiyat alıntılarına yer ayıran programımızı farklı kılan bir diğer özellik ise okuma ortamınızı kolaylaştıracak arka plan müzikleri. Ateş, yağmur, dalga ve yelkenli seslerinden birini seçerek eşsiz bir edebiyat yolculuğunuza çıkmanız için tek gereken ücretsiz uygulamamızı indirmek.
Hepinize iyi okumalar dileriz.

Uygulama ile her türlü geri bildirimi bize edebiyat@feo2.net adresinden yapabilirsiniz.

Line Between Literature; famous writers, poets, remaining citations in mind the works of thinkers offers you.

Thousands share with your friends the ones you like in mentioned possible. Facebook, you can share with your loved ones in this beautiful words in social media using Instagram and Twitter.

Unlike like just another feature that distinguishes our program space that separates the literary quotations will make your background music while reading environment. Fire, rain, wave sailing and choosing one of the sounds you need to download our free application for leave to a single unique literary journey.
We wish you good reading.

With practice you can make any kind of feedback from us edebiyat@feo2.net address.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less