Borusan Port Mobile
Borusan Lojistik
1.1 Varies with device
- Borusan Limanı müşterilerine hızlı ve güncel bilgiyi; bilginin oluştuğu yerde ve oluştuğu anda sağlamak için mobil uygulamasını devreye alıyor. Müşterilerine sağlayacağı, bu güncel, doğru ve işlenmiş bilgi ile Borusan Limanı müşterileri için zaman avantajı yaratarak katma değerli bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Akıllı telefonlarda kullanılabilecek bu uygulama ile Borusan Limanı müşterileri;

- Rrıhtımda operasyonu devam eden gemi bilgilerini detaylı olarak görebilecek, operasyonlarını anlık olarak izleyebilecek, gemilerin yanaşma ve ayrılış tarihlerini eş zamanlı takip edebilecek.
- Limanda bulunan konteyner stoklarını detaylı olarak listeleyebilecek
- Limandan çıkış yapacak konteynerlerin çıkış için gerekli işlemlerin bilgisine ve eksik işlemlerin detaylarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilecek,
- İthalat işlemleri için oluşan lokal masrafları hesaplayabilecek
- Limana yük getiren ya da limandan yük almaya gelen kayıt yaptırmış araçların operasyonda hangi noktada olduklarını aracısız olarak zamanında öğrenebilecek.
- Müşterilerinin istek ve önerilerini bu mobil uygulama üzerinden doğrudan alabilecek.

- Borusan Port customers with fast and up to date information, to ensure that the information at the moment of where it occurred, and mobile application is activated. Provide customers with the date, accurate and time advantage for its clients by creating the processed information, Borusan Port aims to offer value-added services.

Borusan Port customers to smart phones that can be used with this application;

- Rrıhtımda the ongoing operation of the ship to be able to see more details, follow the operations in real-time, simultaneous vessels berthing and departure dates to follow.
- Stocks of containers in the port to list in detail
- Knowledge of the processes necessary for the output port and the output will be missing containers fast and easy access to the details of the transactions,
- Import operations to calculate the costs for services from the local
- The port to load cargo to or from the port operation of the vehicles registered in a timely manner, at which point they were able to learn first-hand.
- Customers receive requests and suggestions directly through the mobile application.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less