Dia Mobil
Dia Yazılım
1.4.3 Varies with device
Akıllı Cep Telefonlarınız ve Tabletleriniz ile DİA Mobil üzerinden DİA Sistemi ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.
Google Play üzerinden indirebileceğiniz DİA Mobil Android Uygulaması hazır kullanımdadır.

Dia Mobil, Cari, Stok,Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura ve Kasa Yönetimsel İşlevler işlemleri telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür.

DİA Mobil üzerinden Internet bağlantınız olmasa dahi sıcak ve soğuk satış işlemlerini gerçekleştirebilir, Internet bağlantısı geldiğinde merkez ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Malzeme Tanımları, Cari Hesap Tanımları, Özel Kodlar gibi bir çok tanım DİA Mobile hızlı bir şekilde ilk bağlantı esnasında offline çalışabilmeyi de desteklemek üzere yedeklenmektedir. Sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir, sonrasında tekrar sistemi entegre edebilirsiniz.

Pratik ve hızlı kullanım için tasarlanmış mobil arayüzler sayesinde uygulamayı hiç bir eğitim almadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı cihazınıza tanıttığınız bluetooth yazıcılar üzerinden sipariş veya fatura gibi çıktılarınızı DİA üzerinden tanımladığınız tasarım üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Android İşletim Sistemi yüklü Endüstriyel El Terminalleri her geçen gün daha yaygın bir şekilde farklı kanallar vasıtası ile erişilebilmektedir. Saha kullanımı için uygun olan bu cihazlar hem barkod okuyucu hem de kamera içermektedirler. Akıllı cep telefonları ve tabletler ise sadece kamera içermekte barkod okuma işlemini ise ekstra bluetooth barkod okuyucular ile yapabilmektedirler. Bu cihazlarda yer alan kameralar üzerinden barkodların okutulabilmesi DİA Mobil uygulamasında sağlanabilmektedir. Cihazlarda yer alan kameraların focus özellikleri kamera barkod okuyucu performansını etkileyebilmektedir. Çok yoğun barkod okuma işlemi yapan işletmeler mutlaka uygulamayı kullanacakları cihaz ile test etmelidirler.

UYARI: Uygulamayı kullanabilmek için mobil lisansı olması gerekmektedir.

Smart mobile phones and allows integration with the mobile DIA DIA system with your tablet.
DIA can download via Google Play Mobile for Android application is ready for use.

Diana Mobile, Current Stock, Quote, Order, Invoice, Billing and Cash administrative functions allowing easy operation to be carried out on phones and tablets, is a business solution gives mobile freedom.

DIA can perform sales transactions of hot and cold even if your Internet connection via mobile, you can make when it comes to integration with the central Internet connection.

Definitions materials, Current Account Description, such as the very definition of a private Codes DIA Mobile is backed up quickly in support to working offline during the first connection. You can perform the operations smoothly, then you can integrate the system again.

Mobile applications with interfaces designed for practical and quick to use, you can use easily without any training.

Ordered via a bluetooth printer you introduce intelligent design that you define on your device or you can easily get out of DIA your output, such as invoices.

Android OS installed Industrial Handheld Terminals can be reached with each passing day more widely via different channels. These devices are suitable for the field contain both the barcode reader camera. Smart phones and tablets are the barcode reading process contains only the camera can make extra bluetooth barcode readers. These devices can be taught in one of the camera over the bar code can be provided at DIA mobile applications. Focus features of the camera is located on the barcode reader device can affect the camera performance. Very intensive bar code reading process that enterprises need to test the device will use an application.

NOTE: In order to use the application must be mobile license.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less