Dizayn Asansör
firmawebsiteniz.info
0.1 0.3mb

1992 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak Makine Mühendisi Ümit Özlü tarafından kurulan Dizayn Asansör, ilk olarak Adana’da faaliyete başlamış olup, gerek yurt içi gerek yurt dışı projeleri ve 22 yıllık tecrübesi ile asansör sektörüne hizmet etmekte olan kendisini kanıtlamış tescilli bir markadır.

Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahip olan Dizayn Asansörleri kuruluşundan bu güne kalitesini ve çizgisini koruyarak ilerlemiş ve bugüne kadar yapmış olduğu projeleri, yenilikçi stratejisi, güvenirlilik ve farklılık ilkesi ile yükselen başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır. Faaliyet gösterdiği her alanda vermiş olduğu taahhütleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren Dizayn Asansörleri kalite standartlarını her zaman yüksekte tutmuş ve gelişen teknolojiyi takip eden bir kuruluş olmuştur.

Firma 100’e yakın üretim, yönetim ve satış ekibi ve sektördeki hatırı sayılır pazar payı sayesinde büyüyerek geldiği noktada, fabrika ve satış merkezi olarak 2 ayrı ana kola ayrılmış 2500 m’lik üretim sahasına ulaşmıştır.

Dizayn Asansör; malzeme temininden hammadde işlemine, montajdan paketlemeye imalat, satış ve satış sonrası her aşamasını kalite kontrolden geçirmekte ve müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için teslimatlarını rakiplerine kıyasla daha hızlı yapmak için sürekli çalışmakta ve 7gün 24saat hizmet vermektedir.

Dizayn Asansör; satışının her aşamasında ve sonrasında müşterilerine en iyi en güvenli en hızlı hizmeti sunmayı temel ve en önemli hedef olarak benimsemiştir.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less