Malý bůh - Pod paprsky Zářícího
NewsLab, s. r. o.
3.0.2 364.5mb

Vážení čtenáři,

máme radost, že vám v nové aktualizaci můžeme přinést další pokračování kultovního českého komiksu. V naší aplikaci Pod paprsky zařícího teď najdete kompletní sadu šesti Kruanových příběhů. Tyto komiksy se poprvé objevily v sedmdesátých letech na stránkách časopisu ABC a způsobily poprask. Poté vyšly mnohokrát v různých speciálních komiksových edicích a vždy nadchly novou generaci čtenářů.

Snažili jsme se o co největší čtenářský komfort. Aplikace proto umožňuje prohlížet komiks v několika módech. Buď si můžete jednoduše listovat stránkami a zvětšovat či zmenšovat je pomocí dvou prstů, nebo se dvojitým poklepáním dostat do obrázkového módu. V něm pohodlně procházíte komiks políčko za políčkem. Jedno klepnuí na stránku zobrazí náhledy dalších komiksových stránek a text, který ke každé stránce komiksu přímo pro aplikaci napsal Vlastislav Toman.

V aplikaci najdete jako bonus několik 3D modelů – Malého boha, koníky a Vejce. Pro ty z Vás, které zajímá, jak komiks vznikl, je připraven i videorozhovor s jeho duchovním otcem Vlastislavem Tomanem.

Doufáme, že z aplikace budete mít stejnou radost jako my, a že se budete dobře bavit. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv na uveřejnění komiksů jsme cenu jednoho vydání stanovili na 1,79 eur, cenu celé trilogie na 3,59 eur a všech šest dílů si můžete koupit za 6,99 Eur. Všichni, kdo už si komiks dříve zakoupili na iPadu, si ho mohou zdarma stáhnout také do iPhone. Stačí klepnout na ikonu Obnovit nákupy a přihlásit se pod stejným iTunes účtem.

Aplikace funguje na iPadu, iPadu 2, mobilních telefonech iPhone 4 a iPhone 3Gs a přehrávačích iPod touch 3. a 4. generace. Na iPhonech 3G funguje také, ale rychlost prohlížení je kvůli jeho nižšímu výkonu pomalejší.

Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na iPad vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

Děkujeme, tým NewsLab.cz

Content rating: Rated 9+ for the following:
- Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less