Čtyřlístek - Lucky Four
Čtyřlístek s.r.o
1.1 9.1mb

Milí čtenáři, přátelé a kamarádi Čtyřlístku. Čas elektronických publikací je tady a proto ani Čtyrlístek nesmí stát stranou. Přinášíme vám knihovničku kterou budeme průběžně doplňovat těmi nejlepšími příběhy. A to hned v angličtině i češtině. Opravdu se máte na co těšit. Tak pozor, právě začínáme!
Pokud chcete opětovně stáhnout zakoupená čísla, klikněte na tlačítko "Koupit" a potvrďte vyskakovací okno, peníze Vám nebudou strženy. Tento postup funguje pouze na stejném zařízení.
-----------------------------------------------------
Dear readers and friends of Čtyřlístek, the time of electronic publications has come and that´s why we can´t let Čtyřlístek stand aside. We have come up with a new library, where we will continuously add the best stories, namely in English and Czech language. You really have a lot to look forward to. So watch out, we are starting now!
If you want to buy previously bought issues, click on the button "Koupit" and confirm the popup window, money won´t be withdrawn from your account. This procedure works only on the same device.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less