Türksat eKitap
CRENNO Technologies
1.1 5.2mb

Türksat A.Ş.'nin Resmi Uygulamasıdır.

Türksat A.Ş'ye ait, "Gök Biliminde Türk-İslam Bilginleri" isimli telif eserin dijital kopyalarını taşımaktadır. Ücretsiz olup, isteyen her vatandaşımız bu telif eseri cihazına indirerek okuyabilir.

------------------------------------------

Bakanlığımıza bağlı TÜRKSAT A.Ş. tarafından Türk yayın hayatına kazandırılan, "Gök Biliminde Türk-İslam Bilginleri" kitabının gelecek kuşaklar için güvenilir bir kaynak olacağına ve Türk Gök Bilimi literatüründe önemli bir yere sahip olacağına inanıyorum.

Binali Yıldırım
Ulaştırma Bakanı

------------------------------------------

This book, exposing the contributions of Turkish-Islamic scholars to the development of science, is a work that gives us pride.

I am confident that the book in your hand, published by TÜRKSAT A.Ş., a sub-organization of our Ministry, is a valuable addition to Turkish publications, and will be a reliable reference book for the forthcoming generations.

Binali YILDIRIM
Minister of Transport and Communication, Republic of Turkey

------------------------------------------

Türk ve Müslüman bilim insanlarının, bilimin gelişmesine yaptığı katkıları detaylı olarak anlatacak olan Gök Biliminde Türk-İslam Bilginleri isimli telif eser Türk ve Müslüman okurlar için bir özgüven ve onur vesilesi olacaktır.

İslam medeniyetinin hiçbir uygarlıkta olmadığı kadar gökyüzüne dönük bir hayat tarzı tesis etmiş olmasından hareketle, uzay çalışmalarına Türk-İslam dünyasının önemli katkılar sağladığına dikkat çekmek, Müslüman Türk bilim adamlarının isimlerini yaşatmak ve emeklerinin aziz hatırasına bu eserle saygımızı sunmak istiyoruz.

Saygılarımla,

Dr. Özkan Dalbay
TÜRKSAT A.Ş. Genel Müdürü

Türksat, Türksat e-Kitap, Türksat e-Book, e-Kitap, eKitap, eBook, iKitap, iBook, i-Kitap, i-Book, Book, Kitap

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less