Nobel Tıp Kitabevi
SadeceWEB
1.0.4 4.5mb

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında yayın hizmetleri hazırlamak.

Kitap sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru yayınlar ile katma değerli çözümler sunan, tıpta yeni gelişmelere yakından takip eden, değişimi yönlendiren müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, tıp yayıncılık sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Nobel Tıb Kitabevleri, vizyon ve misyonunu gerçekliştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Nobel çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Kalitemizi geliştirme konusunda yaklaşım tarzımız proaktiftir. Yani, müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba gösteririz.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less