SesKodlu Kuran
OMER GOKALP
1.1.1 5.7mb

14 asır önce Allah(cc)'nun tüm insanlığa bir kurtuluş reçetesi olarak indirdiği yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim, esas metni sabit kalmak üzere günümüze kadar pek çok farklı şekilde okuyucusuna sunulmuştur.

El yazmalarından, bildisayar hatlılarına, Mealli'sinde, tecvidlisine...


Şimdi de Dünya'da ilk kez yeni nesil akıllı telefonlarla etkileşimli olarak okuyup dinleyebileceğiniz Ses Kodlu Kur'an-ı Kerim ile 14 asır önce indirilen yüce kitabımızı artık daha kolay anlayacak ve okuyacaksınız.


Bu Kur'an-ı Kerim'de her ayetin sonuna o ayete özel bir Kare Kod bulunmaktadır. Bu kodu akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak yüklediğiniz bu program aracılığı ile okuttuğunuzda, o ayeti başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.


Dilerseniz sadece o ayeti ya da okutulan ayetten itibaren sure sonuna kadar dinleyebileceğiniz gibi Kur'an-ı Kerim öğrenmede ve ezberlemede büyük kolaylık sağlayacak şekilde ayeti tekrarlatabilirsiniz.


Yine aynı şekilde her sayfanın üst kısmında bulunan, bulunduğu sayfaya ait sayfa kodunu okuttuğunuzda o sayfayı telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.


Bu özel Kur'an-ı Kerim ve akıllı telefununuza yükleyeceğiniz program sayesinde, İhsan Atasoy'dan Abdussamed'e, Hussari'den Kabe imamlarına kadar dünyadaki meşhur hafızların sesinden üstelik makamlı ve talimli seçenekleri ile dinleyebilirsiniz.Ayrıca bu program ile Ses Kodlu Kur'an-ı Kerim olmadan da Sureleri ve Cüzleri istediğiniz hafızdan dinleyebilirsiniz.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less