101 Eventów, które musisz znać
Press
1.0 169.9mb

„101 eventów, które musisz znać” – pierwsza publikacja podsumowująca rozwój event marketingu w Polsce w minionych 20 latach. Wybór projektów zrealizowanych przez firmy komercyjne oraz samorządy lokalne lub na nich zlecenie.

Bogato ilustrowana książka prezentuje opisy ciekawych, oryginalnych wydarzeń, których celem było bądź zbudowanie czy wzmocnienie wizerunku marki, bądź promocja konkretnego produktu, jego wprowadzenie na rynek, zwiększenie jego sprzedaży. Każdy opis opatrzony jest metryczką z podstawowymi informacjami o wydarzeniu: jego idei, miejscu i czasie realizacji, podmiotach za nią odpowiedzialnych. W albumie ujęto zarówno wydarzenia masowe, jak i niszowe, popularne i ekskluzywne, jednorazowe i cykliczne.

Lektura publikacji z jednej strony pozwala zachować w pamięci wiele interesujących projektów, z drugiej zaś stanowi nieprzebrane źródło inspiracji dla marketerów i agencji eventowych. Lektura obowiązkowa dla osób odpowiedzialnych za kształtowanie wizerunku zarówno marek komercyjnych, jak i brandów miejsca.

Content rating: Rated 12+ for the following:
- Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
- Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
- Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less