WK eReader SK
Wolters Kluwer s. r. o.
02.03.03.01.274 22.9mb

Pomocou bezplatnej čítačky WK eReader od Wolters Kluwer si publikácie ľahko zakúpite, stiahnete a jednoducho čítate po zadaní prihlasovacieho mena a hesla priamo vo vašom tablete.

WK eReader je plne vybavená čítačka, ktorá je schopná čítať e-knihy vo formátoch ePub a PDF, a to nielen tituly zakúpené v obchode Wolters Kluwer.

Stiahnuté e-knihy si môžete čítať kedykoľvek a kdekoľvek, aj bez pripojenia na internet. Neroztrhnú sa, neznečistia prostredie, netreba ich „vláčiť“, či už je reč aj o viaczväzkovom vydaní, alebo knižnom pokračovaní.

Výhody čítačky WK eReader

- Do aplikácie môžete načítať aj vlastné ePub alebo PDF súbory.
- Ak máte používateľské konto na stránke elektronického obchodu Wolters Kluwer a kúpite si e-knihy prostredníctvom neho, máte ich okamžite dostupné na stiahnutie priamo vo WK eReader.
- Označte si slovo, vetu alebo celý odstavec a môžete si označený text zvýrazniť, pridať k nemu poznámku, kopírovať ho, alebo poslať e-mailom.
- Dvojité zobrazenie – zobrazenie dvoch kníh naraz vedľa seba umožňuje porovnávanie textov, resp. dá sa použiť napríklad na zobrazenie právneho textu na jednej strane a jeho výkladu na druhej strane.
- Tematické vyhľadávanie – vyhľadávajte v celej publikácii, alebo zúžte vyhľadávanie na obsah, zvýraznenia či poznámky vložené v texte.
- Používanie čítačky WK eReader je jednoduché, ak však nebudete vedieť ako ďale, užívateľský manuál v aplikácii vám poradí.

Stránka Wolters Kluwer s. r. o.
Podpora pre WK eReader

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less