Yapı Kataloğu
Yapi-Endustri Merkezi A.S.
1.0 3.0mb

"Yapı Kataloğu" mobil uygulaması, yapı sektörüne yönelik malzeme ve hizmet üreten firmaların ve ürünlerinin bilgilerini içeren, 1973 yılından bu yana yayımlanan "Yapı Kataloğu"nun ve yapikatalogu.com’un, kullanıcı dostu olarak tasarlanmış mobil sürümüdür.

Bu mobil katalogda binlerce ürün, malzeme ve hizmete, kullanım alışkanlığınıza göre en uygun biçimde ulaşabilirsiniz. Ürünü çağrıştıran anahtar sözcüklere, ürün, firma veya marka adına göre arama yapabilirsiniz.

Firmaların, hizmetlerine, ürünlerine, ürünlerin markalarına, firmaların iletişim bilgilerine, ürünlerin fotoğraflarına, uygulama detaylarına, broşürlerine ulaşabilirsiniz. Her ürün için gerekli tanıtımlar, ürünün kullanım alanları ve teknik özellikleri verilmiştir; böylece ürünün sizin için uygun olup olmadığına karar verebilir, ürün sahibi firmanın ilettiği bütün bilgileri inceleyebilirsiniz.

Ürün sayfalarında firmalardan ürün bilgisi almak için “Detaylı Bilgi / Teklif Talep Formu” yer almaktadır. Bu formu doldurduğunuzda mesajınız doğrudan ürünüyle ilgilendiğiniz firmaya ulaşacaktır.

Uygulama Yapı-Endüstri Merkezi için VoloVita tarafından geliştirilmiştir.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 3.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less