Datart Vám nabízí unikátní nástroj pro usnadnění orientace v aktuální nabídce spotřební elektroniky na domácím trhu. S aplikací můžete okamžitě a snadno porovnávat ceny elektroniky kdekoliv s cenami v prodejnách Datart. Zároveň získáte informace o technických parametrech zboží či o jeho dostupnosti na prodejnách Datart. Můžete také procházet aktuální nabídku Datartu či v ní fulltextově vyhledávat. Pokud budete potřebovat pomoc, můžete si přímo z aplikace zavolat na naši zákaznickou linku pro další informace. A integrovaná mapa Vám ukáže cestu k nejbližší prodejně Datartu či zjistí, kde je nejbližší prodejna Datart, včetně potřebných kontaktních informací a jejího umístění na mapě.

Hlavní funkce:
- Integrovaná čtečka čárových kódů umožní získat kdekoliv více informací o výrobku a jeho ceně v prodejnách Datart
- Prohlížení zboží v nabídce Datartu procházením kategorií výrobků
- Vyhledávání v sortimentu Datartu
- Informace o dostupnosti zboží na jednotlivých prodejnách
- Shop lokátor pro vyhledání nejbližší prodejny
- Kontaktní údaje všech prodejen s podporou přímého vyhledání trasy na mapách
- Zkratka pro kontaktování zákaznického centra

------------------------------------------------------

Datart Vám ponúka unikátny nástroj pre uľahčenie orientácie v aktuálnej ponuke spotrebnej elektroniky na domácom trhu. S aplikáciou môžete okamžite a ľahko porovnávať ceny elektroniky kdekoľvek s cenami v predajniach Datart. Zároveň získate informácie o technických parametroch tovaru či o jeho dostupnosti v predajniach Datart. Môžete tiež prechádzať aktuálnu ponuku Datartu, alebo v nej fulltextovo vyhľadávať.
Pokiaľ budete potrebovať pomoc, môžete si priamo z aplikácie zavolať na našu zákaznícku linku pre ďalšie informácie. A integrovaná mapa Vám ukáže cestu k najbližšej predajni Datartu, alebo zistí, kde je najbližšia predajňa Datart, vrátane potrebných kontaktných informácií a jeho umiestnenia na mape.

Hlavné funkcie:
- Integrovaná čítačka čiarových kódov umožní získať kdekoľvek viac informácií o výrobku a jeho cene na predajniach Datart
- Prehliadanie tovaru v ponuke Datartu prechádzaním kategórií výrobkov
- Vyhľadávanie v sortimente Datartu
- Informácie o dostupnosti tovaru v jednotlivých predajniach
- Shop lokátor pre vyhľadávanie najbližšej predajne
- Kontaktné údaje všetkých predajní s podporou priameho vyhľadávania trasy na mapách
- Skratka pre kontaktovanie zákazníckeho centra

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less