İngiltere’nin en büyük bağımsız yayın kuruluşu Haymarket tarafından 1968 yılından bu yana yayınlanan dünyanın en saygın reklam, medya ve iletişim dergilerinden Campaign, 1 Ocak 2012 tarihinde Türkiye’deki okurlarıyla buluştu.

İngiltere'nin en büyük bağımsız yayın kuruluşu Haymarket'ın resmi stratejik ortağı Lift Content Factory tarafından yayınlanan
Campaign Türkiye, Asya Pasifik, Orta Doğu, Hindistan edisyonlarından sonra Campaign'in gelişen pazarlara açıldığı en önemli yayınlarından biri.

Campaign Türkiye, baş döndürücü bir hızla gelişmekte olan sektörün dinamiklerini yakından takip ve analiz ederek, ajans ve markaların iş hedeflerine, yaratıcı çalışmalarına ve sektörün gelişimine katkıda bulunma amacını taşıyor.

İletişim, medya ve reklam sektörünün nabzını tutan Campaign Türkiye’de yerel ve global ses getiren röportajlar, başarı hikayeleri, son trendler, sektör analizleri ve uzman görüşleri yer alıyor.

Haymarket Business Media bünyesindeki “Brand Republic” ailesinin diğer yayınları “Mediaweek”, “PRWeek”, “PrintWeek”, “Marketing”, “Media”, “Medical Marketing Media”, “Revolution”, “Event”, “Conference&Incentive Travel” ve “Direct Marketing” dergilerinin içerik havuzundan da yararlanan Campaign Türkiye, geleneksel medyadan dijital medyaya geçiş sürecinde en önemli ihtiyaç olan “İçerik çözümleri” konusunda da önemli bir sektörel mecra olmayı hedefliyor.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less