PC Gümrük
ATS YAZILIM
1.0.5 0.2mb

PC Gümrük Külliyatı
Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı

Pc Gümrük Külliyatı iPhone versiyonunun test süreci tamamlanmış olup, abone olan veya olmayan tüm kullanıcılara bir ay ücretsiz tam sürüm kullanım hakkı verilmiştir.

Söz konusu programı Gümrük merkez ve taşra teşkilatının tüm personeli, teftiş kurulu, gümrük müşavirleri, ithalat/ihracat işlemlerini doğrudan temsil yolu ile yapan tüzel kişiler, eğitim kurumları ve yargı mensuplarından oluşan 11 binden (onbirbin) fazla kişi kullanmakta olup, hızla bu sayı artmaktadır.

Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatında imla klavuzu olma iddiasıyla 2003 yılında piyasaya çıkan Pc Gümrük Külliyatı bugün itibariyle gümrük camiasında çok önemli bir yere sahip olup, teknolojinin güncel değişimlerine ayak uydurmak bağlamında iPhone versiyonu da kullanıma sunulmuştur. Kullanıcılarımızın öneri, eleştiri ve beğenilerine göre şekil yönünden revizasyonlar yapılabilecek olup, tüm kulanıcılarımızdan bu konuda katılımcı olmalarını bekliyoruz.

iPhone versiyonu akabinde diğer mobil versiyonu için de çalışmalarımız başlamış olup, sonuçlandığında kamuoyuna duyuru yapılacaktır.

Bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da bilgi paylaşımını esas alan programımızla fayda ve hizmette buluşmaya devam...

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less