Sigorta Mobil
Sompo Japan Sigorta
1.0.3 2.9mb

TEKNOLOJİK UYGULAMALARIN TAKİPÇİSİ SOMPO JAPAN SİGORTA’DAN BİR YENİLİK DAHA:
HASAR İHBARINDAN, HASAR TAKİBİNE KADAR TÜM SİGORTACILIK İŞLEMLERİ ARTIK CEBİNİZDE !

SigortaMobil ile hasar ihbarı yapmak artık çok kolay. İhtiyaç halinde uygulamamız yardımıyla hasar ihbarı yapabilir, telefonunuzun kamerasını kullanarak bize hasar fotoğraflarını iletebilirsiniz. Biz sizi tanıyoruz, sizin tek yapmanız gereken TC kimlik numaranızı girip aşamaları takip etmek. Hepsi bu kadar basit !

Hasar ihbarınızı yaptınız, peki hasarınızın ne durumda olduğunu nasıl takip edeceksiniz? Onu da düşündük. Bu uygulamada hasar takibi de var. Eksperiniz kim, eksik evrakınız var mı, ödemeniz ne zaman yapılacak … öğrenmek çok kolay; dosya numaranızı ve TC kimlik numaranızı girin yeter.

En yakın acente nerede mi? Dilediğiniz konum bilgisini girin veya telefonunuzun gps özelliğinden yararlanarak en yakın acentemizin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin, dilerseniz tarif alın, dilerseniz mail gönderin veya sadece iletişim bilgilerini öğrenin. Üstelik bu işlemleri en yakın anlaşmalı oto /cam servisleri için de yapabilirsiniz.

Tüm poliçe detaylarınızı bir arada görmek mi istiyorsunuz? Bu uygulama tam size göre... Üstelik poliçelerinizin vadelerini artık siz hatırlamak, takip etmek zorunda değilsiniz. Biz, sizin yerinize hatırlar, size hatırlatırız.

Sigorta ürünü satın alacaksınız ama birçok ürün ve detay kafanızı mı karıştırıyor? SigortaMobil ile herşey çok basit, çok anlaşılır. Siz sadece hangi branşta ürün ihtiyacınız varsa o kategoriye tıklayın. Üstelik SigortaMobil’den poliçe teklifi alma imkanınız da var. Sigorta ile ilgili ihtiyacınız olan herşey burada.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less