Winezja.pl
JOJO Mobile
1.3.5 2.3mb

Kochasz wino? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, dzięki mobilnej wersji Winezja.pl możesz nie tylko w wygodny i bezpieczny sposób zamówić dowolną z blisko 700 butelek wprost pod drzwi Twojego domu ale także dzięki nowatorskiej na polskim rynku funkcjonalności „Rozpoznaj etykietę” zyskać łatwy i błyskawiczny dostęp do informacji o właśnie degustowanym winie. Wystarczy je sfotografować!
Interesuje Cię jak posiadane wino oceniają inni „winopijcy” i eksperci lub w jakiej temperaturze podać je znajomym? Chciałbyś dodać własną ocenę, aby w przyszłości sięgać jedynie po ulubione pozycje? Nic prostszego! Teraz możesz to zrobić bez włączania komputera, pijąc wino ze znajomymi, wprost z ekranu swojego telefonu!
Przebieraj w winach według ceny, koloru, szczepu, kraju czy smaku. Szukaj win określając swoje preferencje, korzystaj z zakładki ,,Bestsellery” lub gotowych zestawów…
Zapraszamy także do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze wina i złożeniu zamówienia, a to wszystko po to, abyś poczuł maksymalną przyjemność z wybierania, kupowania i degustowania, bo przecież Winezja.pl to zawsze Wygoda Wybór i Wino.

Na zdrowie,
Zespół Winezja.pl

Content rating: You must be at least 17 years old to download this app.
- Frequent/Intense Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less