Berussa Patent
ATS YAZILIM
1.0 0.1mb

Berussa Patent, sınai ve fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında, DTM teşvikleri, KOSGEB teşvikleri, yurtiçi ve yurtdışı marka tescili, patent&faydalı model tescili, endüstriyel tasarım tescili ve barkod tescilleri konusunda, siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur. Berussa Patent, bilim ve teknolojinin gelişmesine, buluşların özendirilmesine katkıda bulunarak, müşterilerimizin özel bilgi ve kayıtlarının gizliliğine önem vererek dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.
Berussa Patent, GÜVEN ve DÜRÜSTLÜK ilkelerini temel alarak endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir. Berussa Patent, taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi, Türkiye'de ve dünyada buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir. Marka, patent ve endüstriye tasarım tescil işlemleri, DTM ve KOSGEB teşvikleri uzun süreçli ve uzmanlık gerektirdiğinden Berussa Patent bu konuda profesyonel, genç ve dinamik kadrosu ile hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet verecektir.

Berussa Patent olarak amacımız, esas işimiz olan müvekkillerimizin sınai mülkiyet haklarının idaresi konusundan asla taviz vermemek kaydıyla, müvekkillerine çok geniş kapsamda hizmet verebilen bir danışmanlık firması olunabilirliğini korumak ve bu hedefi daima yükseltmektir.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less