MasterKOBİ
Adinteractive
1.0.2 4.7mb

MasterCard tüm dünyada geçerli ve yaygın bir ödeme sistemi kuruluşudur.
Aralarında MasterCard kredi kartları, Maestro banka kartları ve Cirrus ATM nakit erişim kartlarının bulunduğu 1,7 milyar kart, MasterCard çatısı altında bulunmaktadır.
MasterCard 210’dan fazla ülkede 22 binden fazla banka ve finans kuruluşu, işyeri ve işletmeyi birbirine bağlar. MasterCard, ürünleri ve çözümleri ile, alışveriş, seyahat, işletme ve finans yönetimi gibi günlük ticari etkinlikleri herkes için daha kolay, daha güvenli ve daha etkin bir hale getirir. Daha fazla bilgi almak için mastercard.com adresini ziyaret edebilir veya Twitter @mastercardnews sayfasından izleyebilirsiniz.
Ticaretin kalbinde yer alan MasterCard’ın ödeme sistemlerindeki rolü, kart ile ödeme yapanlar, bu ödemeleri kabul eden işyerleri ve bunların arasındaki bağlantıyı kuran finans kuruluşları arasındaki işlemleri kolaylaştırmak, bu işlemleri başarıyla sonuçlandıracak altyapı ve teknolojiyi sağlamak olarak tanımlanabilir.
MasterCard Türkiye‘de hayata geçen MasterKOBİ programı, Türkiye’de ticari işletmelerin büyük çoğunluğunu oluşturan KOBİ'lerin MasterCard ticari kredi kartları ile yapılan harcamalarını, indirim sağlayan işletmelere yönlendiren bir sadakat programıdır.
MasterCard Ticari kredi kartı sahibi KOBİ’ler MasterKOBİ programı sayesinde şirket giderlerinde önemli yer tutan iletişim, araba kiralama, danışmanlık, insan kaynakları, seyahat, konaklama, catering gibi pek çok hizmet alanında indirimlere ulaşırlar.
MasterKOBİ iPhone uygulaması, programa dahil olan KOBİ’lere sunulan avantajlarla ilgili bilgi veren ve yönlendirebilen bir sistem olarak kurgulanmıştır.
MasterKOBİ uygulamasının altında sunulan hizmet başlıkları ve marka işbirliklerine dair detaylar uygulamayı yükleyen MasterCard ticari kart sahiplerinin en doğru şekilde avantajlara ulaşmasını amaçlar.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less