WARTA Mobile dla iPad
TUiR "Warta" S.A.
1.2.0 4.3mb

WARTA Mobile to bezpłatna aplikacja pozwalająca m. in. na wezwanie pomocy w razie problemów z pojazdem (wypadek, awaria). Dzwonisz do nas, a na Twoim wyświetlaczu pojawiają się dokładne dane miejsca w którym się znajdujesz – dzięki temu trafimy do Ciebie bez problemu. Co ważne – organizujemy pomoc np. wezwanie holownika, nie tylko dla naszych klientów, ale każdego posiadacza tej aplikacji, jednak tylko nasi klienci nie będą musieli pokrywać jej kosztów (w zależności od posiadanego wariantu umowy WARTA Moto Assistance).
Aplikacja pozwala też na szybkie zgłoszenie szkody, zarówno przez posiadaczy AC w WARCIE, jak i osób poszkodowanych przez naszych klientów. Po uzupełnieniu informacji o zdarzeniu i zrobieniu zdjęć uszkodzonego obiektu, cały pakiet trafia do Centrum Alarmowego WARTY. Tam rzeczoznawcy szybko i kompetentnie zajmą się Twoją sprawą.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji uzupełnij swój profil, czyli wprowadź podstawowe dane dotyczące Twojej osoby, pojazdów oraz posiadanych polis. Dzięki temu, zgłoszenie szkody będzie trwało dosłownie chwilę, bo większość potrzebnych danych będzie automatycznie uzupełniona. Wbudowany kalendarz przypomni Ci też o terminach płatności kolejnych rat składek we wprowadzonych polisach oraz o badaniach technicznych w Twoim samochodzie.

Dołożyliśmy też latarkę z funkcją światła błyskowego, która może okazać się przydatna np. w trakcie nocnej podróży.
W aplikacji znajdziesz również zakładkę z wiadomościami od WARTY. To tam znajdziesz potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia szkody oraz inne ciekawe informacje przygotowane przez WARTĘ dla Ciebie.

W aplikacji jest też materiał o udzielaniu pierwszej pomocy oraz instruktarz postępowania po wypadku komunikacyjnym. Warto się z nimi zaznajomić w celu posiadania takiej wiedzy i umiejętności.

Kontakt w przypadku wyzwania assistance czy zgłaszania szkody komunikacyjnej nigdy nie był tak prosty i szybki, jak teraz z wykorzystaniem aplikacji WARTA Mobile!

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less