Brillife
Technonym
1.0.1 4.4mb

Brillife, bir Eymes A.Ş. markasıdır. EYMES A.Ş. merkezi Denizli'de bulunan ülkemizin önde gelen perde ve ev tekstili kuruluşudur. Brillife markası eşliğinde Adana, Ankara Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir ve Samsun'da bulunan bölge müdürlükleri aracılığıyla siz değerli müşterilerine doğrudan hizmet sunmaktadır. Brillife markası ile bayilikler veren, corner mağazaları oluşturan ve diğer toptan ve perakende dağıtım kanalları ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan EYMES A.Ş. BAYDEMİRLER GRUBU Türkiye distribütörüdür.

BİR HİZMET ORDUSU..

Günümüzde, Türkiye'de perde ve ev tekstili pazarında elliyi aşan bölge satış danışmanıyla hizmet veren Eymes A.Ş. müşteri ilişkilerinde deneyimli ve profesyonel ekibiyle sektörün en güçlü ve prestijli kadrosuna sahip olmanın ayrıcalığını taşımaktadır. Eymes A.Ş.nin en önemli amaç ve hedefi, Türk ev tekstili ve perde sektöründe Brillife markasını en bilinen, en güvenilen ve en çok tercih edilen marka haline getirmektir.

YÜKSEK KALİTEDE ÜRÜNLER..

Her zevki ve tarz ı karşılayabilecek geniş bir bakış açısı ile modada en ileriyi görebilen bir yapıya sahip Brillife tasarımcıları, geliştirdiği desen ve stilleri yüzlerce renk seçeneği ile buluşturulup, Brillife'nin perde ve ev tekstilinde sürekli "moda ve eğilim belirleyici" olmasını sağlamaktadır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi dökümante etmek ve toplumumuzla paylaşmak temel çevre politikamızdır.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 3.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less