Maktek Avrasya 2012
Galen Interactive
1.4 13.6mb

Maktek Avrasya 2012

Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme,
Kesme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı

"Maktek 2012" uygulaması ile;
- Fuar hakkında bilgi alabilir
- Katılımcıların listesini, bilgilerini, hangi salon ve standta olduklarını, harita üzerindeki yerlerini bulabilir, harita üzerinde yol tarifi alabilirsiniz
- Katılımcıyı ziyaret edecekseniz Ajandama Ekle butonuyla hatırlatma koyabilirsiniz
- Katılımcı hakkında not alabilirsiniz
- Fuarın yerleşim planı
- Etkinlikler hakkında bilgi alabilir, etkinliklere katılacaksanız hatırlatma koyabilirsiniz
- Ajandam kısmından katılımcılar, katılacağınız etkinlikler ve katılımcı hakkında aldığınız notları görebilirsiniz.
- Fuar hakkında güncel habereri görebilirsiniz
- Basın haberleri, Basında Maktek gibi alanlar hakkında bilgi alabilirsiniz
- Fuara nasıl ulaşırım?, servisler nelerdir?, hangi saatlerde ulaşım mümkün?, konaklama yapabileceğim oteller nelerdir? gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz
- Tüyap ve Tiad hakkında bilgi alabilirsiniz
- İletişim sayfasından bilgi alabilir, facebook sayfamızdan paylaşımda bulunabilirsiniz
- Arama kısmından fuar hakkında her türlü bilgiye kısaca ulaşabilirsiniz

Maktek Avrasya Fuarı Hakkında :

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın destekleri ile, 2- 7 Ekim 2012 tarihleri arasında TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ Büyükçekmece-İstanbul'da düzenlenecek olan, MAKTEK Avrasya 2012 Fuarı için geri sayım başladı.

“Sektörün Avrasya Bölgesindeki En Büyük Buluşması” olarak nitelendirilen MAKTEK Avrasya Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı ile ilgili olarak hedefimiz yerli ve yabancı platformlarda bilinirliği yüksek, etkili ve uluslararası bir fuara ev sahipliği yaparak Türkiye’nin makine sektörünün gücünü ve geleceğini yansıtan bir fuar gerçekleştirmektir. 2023 yılının 500 milyar Dolar’lık ihracat hedefine ulaşılmasında lokomotif sektör konumunda olan, ülkemiz ekonomisinde stratejik bir öneme sahip “Takım Tezgahları” sektörünün dünyaya duyurulmasına ve tanıtılmasına yönelik hazırlanan bu büyük organizasyona ev sahipliği yapacak olmak bizim için memnuniyet vericidir.

2012 yılı itibariyle 2 yılda 1 düzenlenecek olan MAKTEK Avrasya Fuarında ilgililer CNC ve Universal Talaşlı İmalat Makineleri, Sac İşleme Makineleri, Kesici ve Tutucu Takımlar, CAD/CAM Teknolojileri, Ölçü Aletleri, Kalite Kontrol Cihaz ve Ekipmanları, Kaynak Kesme Ekipmanları, Kaynak Makineleri ve Yedek Parça, Isıl İşlem Donanımları, Taşıma Sistemleri, Yağlama ve Soğutma Sistemleri, Kamu Kurumları ve Üniversiteler, İlgili Meslek Kuruluşları, Finans Kuruluşları ve Sektörel yayınların güçlerini bir arada sergileyecekleri tüm gelişme ve yenilikleri bir arada görme fırsatını yakalayacaktır.

Uzmanlık alanlarına göre ayrılmış 12 salonda ülkemiz ve dünyanın önde gelen lider firma ve firma temsilcilerinin katılımı ile hazırlanan Nisan 2012 itibariyle 1000 Firma ve Firma temsilciliğinin katılımı kesinlik kazanan Fuarda, yurt dışından İtalya, İspanya, Tayvan, Kore, Çin, Hindistan, İngiltere, Hırvatistan, Japonya ve Almanya’dan katılımcılar bu güç gösterisinde, sektör liderleri ile birlikte aynı çatı altında buluşacaklardır.

Bu büyük pazarlama platformu ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.maktekfuari.com adreslerinden edinebilir, Fuar ile ilgili tüm sorularınız için maktekeurasia@tuyap.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Fuar aynı zamanda Facebook’da takipçileriyle buluşuyor, facebook.com/maktekavrasya adresinden beğenin, takipte kalın…

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.2

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less