gTracker Mobile
Polska Arts
2.0 0.9mb

Aplikacja SEO gTracker Mobile pozwala sprawdzać pozycje fraz na jakie wyświetla się monitorowana strona w Google, jak również podstawowe informacje SEO (PR, Link, Site) o stronie. SEO gTracker Mobile został stworzony dla tych, którzy potrzebują prostego zawsze dostępnego pod ręką narzędzia do monitorowania zmian w zakresie SEO.
W wersji PRO aplikacja może być bardzo przydatnym narzędziem dla agencji i osób zajmujących się zawodowo SEO, do monitorowania wyników swojej. Jak również dla własnych klientów, którzy będą mieli również wygodny dostęp do wyników działań SEO.
Funkcjonalności dostępne w wersji darmowej:
- monitoring pozycji fraz (TOP 100 wyników) w wyszukiwarce: Google.pl i Google.com
- monitoring PR (Google PageRank), czyli oceny jaką Google wystawiło monitorowanej stronie
- monitoring Link, czyli liczby linków prowadzących z internetu do monitorowanej strony
- monitoring Site, czyli liczby stron/podstron monitorowanej strony widocznych w Google
- statystyki fraz pokazujące pozycję: obecną, najwyższą i zmianę pozycji od ostatniego pomiaru
- możliwość monitorowania 1 strony i 5 fraz
Funkcjonalności dostępne w wersji PRO:
- wersja PRO posiada te same funkcjonalności co wersja darmowa, ale ma zniesione limity ilościowe dodanych strony i fraz
Dodatkowe informacje o aplikacji:
Aplikacja w żadnej wersji nie posiada reklam.
Do działania aplikacji potrzebne jest połączenie internetowe.
Czas pomiarów jest zależny od szybkości połączenia internetowego i pozycji fraz w Google. Im połączenie internetowe jest wolniejsze, a pozycje fraz niższe, to czas generowania statystyk jest dłuższy.
W niektórych przypadkach pozycje w aplikacji i w Google mogą nieznacznie się różnić, co nie jest błędem aplikacji. Pozycja może zależeć od: czasu pomiaru, lokalizacji pomiaru (przykładowo pomiar pozycji w Krakowie może różnić się nieznacznie od tego w Gdańsku, wynika to z działania lokalnego wyszukiwarki Google), stabilności wyników dla strony (strony niestabilne mogą charakteryzować się większym błędem pomiaru), oraz wielu innych czynników, na które twórcy aplikacji nie mają bezpośredniego wpływu i nie biorą odpowiedzialności.
Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag i propozycji rozwoju aplikacji przez odpowiedni formularz zawarty w samej aplikacji. Państwa sugestie pozwolą lepiej dostosować aplikację do Państwa potrzeb.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less