SezerMakine
medyax
1.0 0.7mb

SEZER TARIM
Sezer Tarım Ltd. Şti. 30 yılı aşkın süreden bugüne olan deneyimiyle hayvan yetiştiricilerinin, süt sağım ve hayvancılık ekipmanları ihtiyaçlarını, üstün hizmet kalitesi ile her geçen gün üretim teknolojisinde kendini yenileyerek dizayn ettiği, ürünlerle karşılamaktadır.

Sezer Tarım Ltd. Şti. TSE EN ISO 9001:2000 kalite sertifikasına sahip, CE ve emniyet direktiflerine uygun olarak 70 uzman personeli, 2600 m2 kapalı alanda, çeşitli hayvancılık, çiftlik ekipmanları ile büyükbaş hayvan ve koyun/ keçi için merkezi sağım sistemleri, seyyar süt sağım makineleri ve yedek parçaları, vakum pompaları, paslanmaya karşı sıcak daldırma galvaniz kaplanmış büyük baş hayvan yatak demirleri ile yemleme kilit başlıkları, hayvan bakım araçları, dışkı sıyırgısı, otomatik kaşınma fırçası gibi hayvancılık sektörünün ihtiyaçlarının üretimini yapmaktadır. Sezer Tarım Ltd. Şti. Yurtiçi ve yurtdışı bayi ağı ile garantili satış ve sağladığımız servis imkanlarıyla müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiştir.

Kalite politikamız gereği; müşterilerimizin isteklerini kalite güvencemiz altında en kısa sürede gerçekleşmektedir.

Yayınlayan ve Hazırlayan Medyax Bilişim Hizmetleri
Bursa web tasarım, sayfa, sitesi, internet, tasarımı, sayfası, site, şirketleri, ajansları, dizayn, flash, animasyon, yapan, firmalar Bursa
www.medyax.com | www.eticaretport.com

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less