Harvard Business Review Türkiye
INFOMAG PUBLISHING
2.1.1 15.4mb

Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi Harvard Business Review artık Türkçe. İnfomag Yayıncılık Bloomberg Businessweek Türkiye’den sonra şimdi de uluslararası ekonomi yayıncılığının zirvedeki dergisi Harvard Business Review’un Türkiye edisyonunu okurlarına sunuyor.

Harvard Business Review Türkiye iPad uygulaması ile daha önce satın aldığınız dergilere dilediğiniz zaman erişebilir ve indirebilirsiniz* indirme işlemi bitmeden dergiyi okumaya başlayabilirsiniz. Derginizi okurken kaldığınız yeri ya da beğendiğiniz sayfaları favorilerinize ekleyebilir daha sonra kaldığınız yerden veya beğendiğiniz sayfalara favorilerinizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Dergi içinde yer alan interaktif butonlar ile genişletilmiş medya içeriklerine ve uygulamadan ayrılmadan internet sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Satın Alma ve Abonelik Özellikleri
- 1 yıllık abonelik 49,99 dolar, iptal edilene kadar her yıl yenilenir
- Tek sayı için 6,99 dolar

Tüm satın almalarınız, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz Apple ID'nizin iTunes hesabına yansır ve satın alma geçmişinizde saklanır. Daha önce gerçekleştirdiğiniz bir satın alma işlemeniz ile eriştiğiniz içerik için daha sonra tekrar bir ücret yansıtılmaz ve dilediğiniz zaman satın aldığınız içeriklere erişmeye devam edebilirsiniz.

İnfomag Yayıncılık abonelik sayfası için
https://abone.infomagyayincilik.com.tr

İnfomag Yayıncılık abonelik sözleşmesi için
https://abone.infomagyayincilik.com.tr/subscribtioncontract.aspx

* Her bir sayı ortalama 25-100 MB yer kaplamaktadır. Genişletilmiş içerik ve interaktif uygulamalar dahil olmak üzere yükleme işlemini yapabilmeniz için Harvard Business Review Türkiye iPad uygulamasını internet bağlantınız aktif haldeyken kullanmanız önerilir. İndirdiğiniz dergileri internet bağlantınız aktif değilken okuyabilirsiniz ancak internet bağlantısı gerektiren linkler çalışmayacaktır.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less