Altar Smart IVR
Altar Sp. z o.o.
2.4.0 10.3mb

Altar Smart IVR to "wizualny IVR" przeznaczony dla użytkowników smartfonów i urządzeń mobilnych. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, szybka i funkcjonalna. Pozwala na wygodny dostęp do informacji oraz usług bez konieczności odsłuchiwania kolejnych komunikatów głosowych, jak w klasycznym IVR. Jest także nowym, samoobsługowym kanałem dostępu do call center.

Altar Smart IVR, w porównaniu z klasycznym IVR, zmniejsza liczbę połączeń oczekujących na obsługę agenta, redukując koszty. Zapewnia przy tym wysoką jakość obsługi, a tym samym zadowolenie Klientów.
Altar Smart IVR to dodatkowo szeroka paleta dostępnych środków wyrazu i nowy kanał dla spersonalizowanej komunikacji marketingowej. Wyświetla na ekranie w dyskretny, ale widoczny sposób: reklamy (tekst, zdjęcia, animacja, film), komunikaty, materiały instruktażowe, nie utrudniając nawigacji.
Content aplikacji jest dynamiczny (wystawiany z serwera Smart IVR), łatwy w implementowaniu i sterowalny z poziomu administratora. Zmiana treści, układu, menu, włączanie nowych funkcji nie wymagają aktualizacji aplikacji po stronie użytkownika smartfonu. Wykorzystuje ten sam Konfigurator Graficzny, co pozostałe elementy systemu: IVR, skrypty agenckie.

Altar Smart IVR polecany jest zarówno innowacyjnym działom obsługi klienta (np. wykorzystujących platformę komunikacyjną Altar Contact Center), jak i wszystkim firmom, chcącym zapewnić swoim klientom szybki i wygodny dostęp informacji oraz usług.
Więcej informacji na temat SmartIVR znajdziesz na stronie:
http://www.altar.com.pl/oferta/systemy-call-contact-center/altar-smart-ivr-2/
Bezpłatny kod autoryzacyjny można uzyskać rejestrując się z poziomu aplikacji.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 7.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less