price & units
Ali Abdullah
1.1 0.1mb

This is application can be use for calculate the whole items to get the correct price for per unit.

example:

the price for 12 bottles = £10
by use this app. you will get the price per unit.
1 bottle = £0.8

it is easy and great to use just download it today in case you need it one day.

it's FREE..

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less