NG Kutahya Seramik for iPad
Egnity Medya Bilisim Ltd. Sti.
1.2 11.0mb

NG Kütahya Seramik üretim ve tasarımda olduğu gibi, ürünlerinin teknolojik sunumunda da sektöre öncülük ediyor.

Bu uygulama NG Kütahya Seramik ürünlerini ve bu ürünler kullanılarak hazırlanmış mekanları mobil cihazlarınızdan incelemeniz ve bu ürünleri satın alabileceğiniz size en yakın bayilere kolayca ulaşmanız için hazırlanmıştır.

NG Kütahya Seramik Hakkında:

Seramik alanında vizyonunu “kalite, hizmet ve yenilikte sektör lideri” olarak belirleyen NG Kütahya Seramik, bu hedefini sürekli zirvede kalarak gerçekleştiriyor.

Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerinde, binlerce farklı desen ve renk seçeneğiyle, yer-duvar karosu, sırlı porselen karo ve cam mozaik üretimi yapılıyor.

Doğayı tüm gerçekliği ile dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan Orgitile serisi, her biri el emeği göz nuruyla üretilen Brezza cam koleksiyonlarıyla sektörün beğenisini topluyor.

Dünyada hiçbir seramik firmasının kazanamadığı; Red Dot Design Award best of the best ödüllü Versatile serisi, fonksiyonelliği yaratıcılıkla buluşturuyor.

Versatile, çok yönlü kullanımı ile seramik sektöründe yeni bir çağı başlatıyor. NG, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “IF Product Design 2011” ödülünü alarak tasarım konusundaki iddiasını tüm dünyaya kanıtlıyor.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad

...more ...less