aktualnyodpisKRS.pl
DELIVER Sp. z o.o.
1.5 1.3mb

aktualnyodpisKRS.pl to aplikacja, dzięki której pobierzesz bezpłatnie odpis KRS zawierający aktualne informacje o podmiotach gospodarczych wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego.

WYSZUKIWARKA podmiotów w AktualnyOdpisKRS.pl


Takiej wyszukiwarki nie znajdziesz nigdzie indziej! 
Nasz algorytm zwraca wyniki wyszukiwanych fraz lub ich części w najbardziej intuicyjny i logiczny sposób. 
Wystarczy wpisać znane informacje o podmiocie (np. nazwa oraz adres siedziby - wystarczy samo miasto lub ulica) otrzymasz informacje o konkretnym przedsiębiorstwie, fundacji czy stowarzyszeniu. Wyszukiwarka uwzględnia wszystkie informacje jakie organizacja zgłosiła w trakcie rejestracji i kolejnych zmian w Sądzie (rejestrze KRS). Podmiot zostanie zawsze odszukany precyzyjnie po wprowadzeniu nr KRS. Jeżeli w bazie danych Centralnej Informacji KRS znajduje się nr NIP podmiotu to nasza wyszukiwarka również uwzględni taki parametr. 
Wpisywane w trakcie wyszukiwania frazy nie muszą być uporządkowane według jakiegokolwiek klucza. Wystarczy wpisać to co znamy np. DELIVER Czerniakowska - to wystarczy! Nie trzeba wypełniać wielu pól, zaznaczać rodzajów rejestru jak w narzędziach udostępnionych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
Już teraz sprawdź jakie to proste - ZAPRASZAMY!

BAZA DANYCH w AktualnyOdpisKRS.pl


Nasza baza zawiera dane i informacje pochodzące bezpośrednio z codziennych publikacji Monitora Sądowego i Gospodarczego. Aktualizacja dokonywana jest każdego dnia o wszystkie podmioty nowo wpisane do KRS oraz zmiany jakich dokonały podmioty figurujące już w bazie Centralnej Informacji KRS. Publikacja danych w MSiG odbywa się w terminie administracyjnym (ok. 7 dni po zatwierdzeniu przez Sąd wniosków składanych przez podmiot/organizację).
Baza danych w AktualnyOdpisKRS.pl jest zatem zawsze aktualna obrazując stan na dzień publikacji w dzienniku urzędowym MsiG.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less