Bims Plus 24
BIMS PLUS
3.6 5.0mb

Z nową aplikacją BIMSPLUS 24 Mobile wkraczamy w następną generacje E-Businessu.

Aplikacja z bardzo intuicyjną obsługą pozwala na pełne korzystanie z funkcji serwisu bez względu na to gdzie w danej chwili jesteśmy.

Czy to znalezienie właściwego artykułu, ustalenie jego ceny, sprawdzenie dostępności czy złożenie zamówienia Grupa Bims Plus dzięki mobilnej wersji aplikacji "proponuje więcej" czy to w podróży czy w pracy. Nowa mobilna aplikacja przeznaczona na smartfony i tablety proponuje funkcjonalności znane z wersji internetowej.

Dobrze wyposażony do pracy ! Tym jest właśnie nowa aplikacja – teraz dostępna także na tablety oraz smartfony wszystkich urządzeń wyposażonych w system iOS firmy Apple.

Dzięki aplikacji po zalogowaniu się do systemu znajdziemy się w mgnieniu oka w mobilnym świecie grupy Bims Plus. Atrakcyjny wygląd oraz w jasny i funkcjonalny sposób aplikacja daje dostęp do bazy ponad 200 000 artykułów, umożliwia podglądanie dostępności wybranego towaru w swojej okolicy, daje także możliwość złożenia zamówienia i wysłania towaru bezpośrednio na budowę lub osobistego odbioru.

Bims Plus 24 Mobile
Najważniejsze funkcje z pełnej wersji systemu internetowego teraz na komórce, umożliwiają dostęp do informacji o cenach i dostępności i wiele więcej o każdej porze i w każdym miejscu.

Wyszukiwanie towaru
Wiele sposobów na znalezienie potrzebnego artykułu.

Oferty specjalne
Informacje o wyjątkowych promocjach w wyjątkowych cenach.

Wszystkie zlecenia
Podgląd wszystkich zleceń w jednym miejscu.Skaner kodów
Potrzebny nowy towar? Dzięki kamerze w telefonie wystarczy zczytać kod kreskowy lub QR kod z artykułu a natychmiast otrzymamy informacje o towarze, jego dostępności oraz cenie w poszczególnych lokalizacjach Kalkulator


Jeżeli stworzymy już koszyk z artykułami dla konkretnej inwestycji możemy następnie dokładnie skalkulować i wyliczyć wszystkie koszty.

Lokalizator


Funkcja dla wszystkich w ruchu: Gdzie znajduje się nasza spółka, wystawa łazienek, hurtowania instalacyjna? Aplikacja znajdzie wszystkie miejsca gdzie jesteśmy. Wiadomości
Najnowsze informacje o ciekawostkach i wydarzeniach w naszej firmie.Wideo


Dostęp do naszej bazy zawierającej materiały wideo, filmy montażowe i instruktażowe.

Aplikacja przeznaczona dla klientów posiadających dostęp do systemu Bims Plus 24.
Nie masz jeszcze konta? Skontaktuj się z opiekunem systemu w naszej Spółce.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less