WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
1.1 1.8mb

Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes to mobilny przewodnik po wydarzeniach i aktualnościach ze świata e-biznesu. Dzięki niej będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi konferencjami, szkoleniami, barcampami oraz konkursami i naborami wniosków.
Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes jest nie tylko informatorem. To również doskonały przewodnik, który dzięki integracji z systemem nawigacji, pozwoli Ci łatwo dotrzeć na miejsce organizowanego wydarzenia, mobilny program wydarzenia ułatwi znalezienie interesującej sesji, a wizytówki prelegentów będą wsparciem w nawiązaniu kontaktu osobistego.
Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes jest integralną częścią platformy Wspieramy e-biznes – web.gov.pl, będącej elementem projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem projektu jest popularyzacja idei społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany pod nadzorem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Platforma web.gov.pl wspiera przedsiębiorców w tworzeniu, prowadzeniu oraz promowaniu skutecznych i odnoszących sukcesy e-biznesów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
Serwis web.gov.pl to:
· pierwsze źródło wiedzy w prowadzeniu e-biznesu – wiedza teoretyczna i praktyczna, raporty branżowe, e-booki edukacyjne pisane przez praktyków z branży,
· transmisje imprez branżowych, wywiady z najciekawszymi ludźmi e-biznesu
· najnowsze informacje o możliwych źródłach finansowania e-biznesu w Polsce
· największy katalog e-usług oraz technologii B2B w Polsce
· największa baza wydarzeń branżowych
· narzędzia do praktycznego wsparcia zakładania i prowadzenia biznesu.

Więcej informacji: www.web.gov.pl

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less