RetailShow 2013
FastWhiteCat
1.3 2.8mb

Aplikacja ma za zadanie ułatwić nawigację w ramach hali wystawowej Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013. Aplikacja dostarcza informacji na temat zarówno samych targów, jak i obecnych na nich wystawców oraz zapewnia komfort podczas pobytu na targach. Dzięki aplikacji, użytkownicy z łatwością odnajdą stoiska wystawców oraz będą mieli możliwość umówienia się na spotkanie z wystawcami. Poprzez aplikację możliwe jest wymienianie się wizytówkami z innymi uczestnikami, tworzenie swojego planu dnia oraz dzielenie się swoją aktywnością poprzez Facebook. Posiadacze aplikacji będą mieli także możliwość uczestnictwa w konkursach z nagrodami!

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i Europy z zakresu wyposażenia i usług dla handlu. Wystawcy zaprezentują m.in. ofertę w zakresie projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych; towarów FMCG.
Targi odwiedzają osoby zarządzające sieciami handlowymi, oraz osoby prowadzące niezależne placówki handlowe, a także zarządcy i najemcy centrów handlowych oraz firmy dostarczające wyposażenie dla sklepów, w tym lokalni dealerzy.

Targi RetailShow 2013 - 20-21 listopada - Warszawskie Centrum EXPO XXI:

Strefy: Store Design, Retail Technology oraz Equipment & Services.
Salony tematyczne: IT for Retail, e-Commerce & mobile, Gastro oraz Digital Signage.
The Perfect Store - modelowy sklep zbudowany na targach.
Retail Congress - dwudniowa konferencja dla sieci handlowych: remarketing i franczyza.
Retail Innovations Theatre - warsztaty i prezentacje otwarte dla wszystkich zwiedzających bezpośrednio na hali targowej.
Digital Signage Trends – konferencja organizowana przez Polish Digital Signage Association przedstawiająca trendy w branży Digital Signage.
Innowacje Handlu - prestiżowy konkurs w rozszerzonej formule z nowymi kategoriami dla sieci handlowych.
Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny po rejestracji na www.retailshow.pl lub w dniu targów na recepcji targowej.
Organizatorem imprezy jest firma ECP Polska.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.1

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less