marketerplus
MACIEJ SEKOWSKI
1.0 5.5mb

Marketer+” to magazyn, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej, sprzedażowej i biznesowej.
Naszym celem jest podnoszenie kompetencji czytelników z zakresu szeroko pojętego marketingu, prezentacja dostępnych na rynku narzędzi pracy i zademonstrowanie przykładów praktycznego ich zastosowania.
Poza prezentacją rozwiązań z zagranicy dużą uwagę przykładamy także do pokazania tych, w których uwzględniony jest charakter polskiego rynku i polski konsument.
Zarówno wydanie papierowe, jak i online magazynu „Marketer+” inspiruje i skutecznie wspiera marketerów w działaniach zmierzających do rozwoju marek i produktów.

Cena pojedynczego wydania - bezpłatne
Cena subskrypcji półrocznej – bezpłatna

---------------------------
WARUNKI Prenumeraty:
Płatnością zostanie obciążone konto użytkownika w AppStore w momencie potwierdzania zakupu. Subskrypcje są autoodnawialne - konto użytkownika zostanie obciążone za kolejny okres subskrypcyjny, o ile użytkownik nie wyłączy autoodnawiania nie później niż 24 godziny przed upływem terminu ważności aktualnej, aktywnej prenumeraty. Zarządzanie prenumeratami za pośrednictwem Ustawień konta AppStore (również bezpośrednio z iPada - w aplikacji AppStore należy kliknąć w przycisk, na którym znajduje się adres email użytkownika, a następnie zalogować się do konta i użyć zakładki zarządzania prenumeratami).

Polityka prywatności:
http://marketerplus.pl/polityka-prywatnosci/

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less