Aplikacja Envelo to szereg możliwości ułatwiających korzystanie z usług Grupy Poczty Polskiej:

Wyślij kartkę – neokartka to nowoczesna kartka pocztowa w rozmiarze XXL (21 x 15 cm). Wysyłanie kartek pocztowych staje się tak proste, jak pstryknięcie zdjęcia! Neokartka jest tradycyjną kartką pocztową, którą wysyłasz... prosto z ekranu swojego smartfona! Może być absolutnie niepowtarzalna, bo wzbogacona Twoim własnym, pamiątkowym zdjęciem ze spektakularnym widokiem lub niezapomnianą, wyjątkową chwilą, którą w ten sposób podzielisz się z najbliższymi. Jak to działa? Wybierz odpowiedni kadr, zrób zdjęcie, dodaj na nim krótki tekst oraz na rewersie gorące pozdrowienia dla adresata i... gotowe! Neokartka zostanie wydrukowana i dostarczona do wybranej przez Ciebie osoby za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Uwaga: Rozdzielczość zdjęcia wykorzystanego do awersu kartki powinna być minimum 2550 x 1820 px.

Znajdź placówkę – to opcja umożliwiająca znalezienia placówek pocztowych w najbliższej okolicy spełniających kryteria, jakie Cię interesują. Poprzez zestaw filtrów znajdziesz placówki spełniające określone wymagania: otwarte teraz, mające bankomat w okienku, dostosowane dla osób niepełnosprawnych i wiele więcej. Każda placówka ma zestaw informacji o godzinach otwarcia i usługach, które realizuje, a do danej placówki możesz zadzwonić lub ustalić trasę dla nawigacji szybko z poziomu aplikacji. Placówek można również szukać poprzez wyszukiwarkę miejscowości.

Zamów kuriera - nasz kurier przyjedzie do Twojego domu lub biura po odbiór paczki, którą chcesz wysłać oraz pomoże Ci w wypełnieniu dokumentów wysyłki.

Śledź przesyłkę - możesz śledzić nadaną lub oczekiwaną przez siebie paczkę. Wystarczy podać lub zeskanować numer nadania.

Znajdź kod – wyszukiwarka kodów pozwala na ustalenie, jaki kod pocztowy skojarzony jest z adresem, pod który chcesz wysłać paczkę czy nadać list.

Znajdź skrzynkę – dzięki tej funkcji możesz w prosty sposób wyszukać najbliższą skrzynkę pocztową. Znajdziesz tu informacje o godzinie opróżniania skrzynki, możesz także szybko ustalić trasę nawigacji do skrzynki z poziomu aplikacji. Skrzynki możesz również szukać poprzez wyszukiwarkę miejscowości.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less