İnsan Kaynakları
Yenibiris.com
1.0 5.8mb

İnsankaynaklari.com ile profesyonel ağını oluşturabilir,yeni bağlantılar ve iş fırsatları ile profesyonel dünyayı yakından takip edebilirsin. İnsankaynaklari.com ile profil oluşturabilir, yeni bağlantılar edinebilir ve iş ilanlarını yakalayabilirsin.

Nasıl çalışır?
Facebook logini ile kullanıcıların insankaynaklari.com uygulamasına erişilmesiyle uygulama çalıştırılır. insakaynaklari.com, profil ve cv oluşturma, ilan verme,ilan arama, ilanlara başvuru yapma özelliklerine sahiptir.

Bağlantılar
Kişi insankaynaklari.com üzerinden mevcut facebook bağlantılarıyla iletişime geçebileceği gibi başka kişileride insankaynaklari.com bağlantısı haline getirebilir. Ağını genişlet kısmı ile facebook ve twitter gibi diğer sosyal ağlarından yada yahoo, gmail ve msn gibi hesaplarından bağlantı davet eder ve bağlantılarını çoğaltabilir.

İlan arama ve başvuru yapma
İnsankaynaklari.com ile kullanıcılarının verdiği ilanlara erişilebilir ve başvuru yapılabilirsin. Bağlantılarının bağlantılarını yani 2. dereceden bağlantılarını bulabilir, Bağlantılarının bağlantıda olduğu şirket bilgilerine erişebilir. Diğer şirketlerle olan bağlantılarını bulabilir, iletişim kurmak istediğiniz kişilerle tanıdıkların aracılığı ile bağlantı talebi gönderme fırsatı yakalayabilirsin.

İnsan Kaynakları’nda iş bulmak

· İlanlar arasinda şirket, şehir, pozisyon adı, bilgileri ile detaylı arama yapabilirsin.

· Şimdi başvur yöntemiyle ilanlara yenibiris özgeçmişin ile başvuru yapabilirsin.

· Bağlantılarının verdiği ilanları görüntüleyebilirsin.

· İş pozisyonu için sana yardımcı olabilecek bağlantılarını görüntüleyebilirsin.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less