Komunikator Mopii SMSCentral.pl
Marcin Kapustka
0.1.2 0.7mb

WITAMY w mobilnym komunikatorze MOPII firmy SMSCentral.pl
Zapraszamy do instalacji komunikatora, który ma ułatwić kontakt z Twoją gminą, samorządem, firmami oraz pozwala otrzymywać ciekawe informacje w interesujących Cię tematach.
PO INSTALACJI można w prosty sposób zapisać się do dowolnej grupy.
Aby ją wyszukać - wystarczy wpisać część nazwy miasta np. zielona (od: Zielona Góra) czy słowo kluczowe np. gmina (od gmina Kargowa czy innych, będących naszymi klientami).
Można także wpisać dowolne inne słowo kluczowe np. informator samorządowy, bilet, pizza, winobranie, mobilny informator - aby wyszukać dla Ciebie interesujące grupy.
JAKIE INFORMACJE będą przesyłane na Twój komunikator?
W zależności od subskrybowanych grup, mogą to być powiadomienia:
- samorząd\gminy o imprezach i bieżących sprawach z regionu czy kulturalnych związanych z lokalną społecznością, o warunkach atmosferycznych a w tym powiadomienia alertowe
- firmy, od których oczekujesz na ciekawe oferty, kupony rabatowe czy zaproszenia na imprezy
- badania medyczne w Twoim regionie
- szkolenia w twoim regionie
- inwestycje i przetargi
i wiele innych.
SZANUJEMY Twoją prywatność i chronimy Twój czas!
Nie otrzymasz na MOPII żadnych informacji, których sobie nie życzysz i które nie zostały osobiście przez Ciebie subskrybowane.
Użytkownik MOPII sam wybiera nadawców, którzy mogą mu wysyłać powiadomienia.
ROZWÓJ aplikacji i systemu jest także zależny od Ciebie.
Jeżeli Twoja gmina lub firma nie posiada jeszcze systemu SMSCentral.pl (do komunikacji SMS) oraz sprzężonego z nim mobilnego informatora MOPII (do komunikacji mobilnej) - prosimy o kontakt - przygotujemy ciekawą ofertę i może wdrożymy ją wspólnie?
Na adres komunikator@SMSCentral.pl prosimy też wysyłać wszelkie komentarze - aby aplikacja rozwijała się z potrzebami naszych użytkowników.
MOPII SMSCentral.pl to jedyny produkt na polskim rynku, który minimalizuje koszty powiadomień mieszkańców i klientów. Zapraszamy do korzystania z aplikacji i systemu.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less