Samsung Enterprise Mobility Summit

Samsung Enterprise Mobility Summit to konferencja poświęcona nowym technologiom oraz ich wykorzystaniu w biznesie.

Każda nowa technologia to szansa dla firm, które pierwsze zauważają jej potencjał biznesowy. Tak było w przypadku komputeryzacji i upowszechnienia Internetu. Teraz czas na technologie mobilne.

Popularność smartfonów i tabletów oraz ich możliwości porównywalne z tradycyjnymi laptopami powodują, że coraz częściej zastanawiamy się jak wykorzystać je w biznesie.

Możliwość noszenia w kieszeni komputera oznacza nieograniczone wręcz możliwości komunikacji oraz współpracy. Technologie mobilne rewolucjonizują sprzedaż i marketing, bankowość, logistykę i komunikację, transport i edukację – w każdej dziedzinie gospodarki widać początek poważnych zmian.

Konferencja Samsung Enterprise Mobility Summit odbędzie się 10 kwietnia 2014 roku. Zarejestruj się na stronie www.sems.com.pl, odwiedź nas i dowiedz się co oznacza rozwój technologii mobilnych dla firm i instytucji. Posłuchaj inspirujących przykładów, poznaj liderów biznesu, którzy zrobili pierwszy krok oraz chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Porozmawiaj z ekspertami technologii oraz analitykami rynku.

Dzięki aplikacji Samsung Enterprise Mobility Summit będziesz na bieżąco mógł sprawdzać aktualności związane z konferencją, agendę wydarzenia, informacje o prelegentach i wiele innych.

Zapraszamy!

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less