Sürekli und Kollegen. Rechtsanwälte / Avukatlar*
Ender Surekli
1.0.0.386 31.0mb

Şimdi Smartphone ve Tabletler için Sürekli und Kollegen Hukuk Büromuzun resmi App Uygulaması var! Her zaman elinizin altında böylece hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri olacak.

Hukuki konular ile ilgileniyorsunuz ve devamlı yeni güncel bilgilermi istiyorsunuz? Alman veya Türk Hukukunda hukuki bir sorunuzmu var? O zaman sizin için hazırladığımız ücretsiz App Uygulaması ideal olacak!

Tamamen ücretsiz ve reklamsız.


ONLİNE İŞLEM
Niye zor yolu seçiyorsunuz? Bizleri online görevlendirin: Güvenli. Hızlı. Kolay. Hesaplı.

Boşanma
Tanıma ve Tenfiz
Kişisel İflas
Emeklilik

APP'İMİZ İLE BİZE HUKUKİ SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ
Hukuki sorularınıza buradan çabuk ve kolay bir sekilde cevaplar bulabilirsiniz. Cevapsız hiç bir soru kalmaması için deneyimli avukatlarımız üzerinden kişisel hukuki danışmanlık alın. Hızlı ve kolay.

GÜNCEL KALIN
Hukuki ve toplumsal konularda güncel bilgiler için App'imiz anında bildirecektir. Ayrıca, en son Youtube videolarına burdan kolayca erişebileceksiniz.

HAKKIMIZDA
2005 yılında kurulan Hukuk Büromuz Sürekli und Kollegen geniş çalışma alanlarında müvekkillerimize hem Türkiye, hemde Almanya'da her türlü hukuki sorunlarına yönelik danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz Alman ve Türk Hukukunda oluşmaktadır.

Avukatlık hizmetlerimiz ağırlıklı olarak Aile Hukukunda, İflas Hukukunda, Türk Hukukunda, Trafik Hukukunda ve İş Hukukunda gerçekleşmektedir.

Müvekkillerimize dava vekilliği, hukuki danışmanlık ve tahkim hizmeti sunan, merkezi Nürnberg'de bulunan hukuk büromuz kurulduğu günden itibaren büyüyerek bugün itibariyle Almanya'da dört türk avukat ve Türkiye'de iki avukat ile hukuki faaliyet göstermektedir.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less