CRC uygulaması, CRC müşterilerinin hızlı, zamanında ve doğru yemek siparişleri vermelerini sağlayan, sayı kontrolünü ve fatura işlemlerini kolaylaştıran, CRC üye mutfaklarının ise müşteri siparişlerini tek bir tıkla zamanında ve düzenli olarak görüntüleyebildikleri bir uygulamadır.

CRC uygulaması günlük iş yoğunluğu içerisinde zamanı etkin ve verimli kullanabilmek adına tasarlandı. CRC uygulamasını en büyük avantajlarından biri ise müşterilerin tek bir tıkla sipariş verebilmelerini, tek bir tıkla detaylı sayı takibi raporlarına ulaşabilmelerini, ve değişmeyen sipariş adetlerinin sistem tarafından otomatik olarak verilmesini sağlar.

CRC uygulaması karşılıklı iletişimden kaynaklanan sorunlar nedeniyle hizmetin aksamasının, personellerin yönetimin belirlediği sipariş detaylarının dışında sipariş talebinde bulunmasını önlenmesini sağlamak için geliştirildi.

Aynı zamanda, yemek hizmetinde müşterilerin sipariş verme, sayı takibi konularında ve üyelerin sipariş takipleriyle ilgili tüm problemlerin önüne geçmektedir.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 7.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less