Serwis24
DMSI Sp. z o. o.
1.1.0 2.4mb

Serwis24 to profesjonalna i niezawodna aplikacja ułatwiająca organizację pracy w firmach świadczących usługi serwisowe. Aplikacja ta synchronizuje on-line dane z internetowym systemem serwis24.mobi, służącym do zarządzania obsługą zleceń serwisowych oraz do prowadzenia rozliczeń finansowych w tym zakresie.

Dzięki aplikacji, osoba wykonująca zadania serwisowe w terenie otrzymuje on-line precyzyjne informacje dotyczące zleconych zadań a także może wprowadzać informacje z przebiegu realizacji zadania, w tym również może wykonać tzw. elektroniczny protokół odbioru wraz z podpisem klienta.

Główne funkcjonalności aplikacji serwis24 to:

- wymiana danych z systemem serwis24.mobi w czasie rzeczywistym (konieczne połączenie z internetem)
- podgląd i edycja kalendarza z zaplanowanymi zadaniami
- zgłaszanie usterek/wykonanych prac
- tworzenie dokumentacji z realizacji zadania: elektroniczny protokół odbioru, zestawienie użytych materiałów i wykonanych prac, zdjęcia.

Aplikacja mobilna serwis24 w połączeniu z systemem serwis24.mobi daje szerokie spektrum możliwości optymalizacji pracy każdej firmy, która zajmuje się szeroko rozumianym serwisem. Dzięki temu rozwiązaniu możliwość efektywnej współpracy z klientami oraz ulepszenie organizacji pracy pozwoli na usprawnienie biznesu i zwiększenie zysków.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less