kadastrs.lv
Valsts zemes dienests
1.0 22.2mb

Iegūt informāciju par jebkuru nekustamo īpašumu, zemes vienību, būvi vai dzīvokli, noskaidrot esošo vai bijušo adresi, pārlūkot dažādas Valsts zemes dienesta rīcībā esošas kartes, kā arī savu pasūtījumu izpildi un sazināties ar klientu konsultāciju centru – tagad tas ir izdarāms ērtāk, ātrāk un bez maksas! Ielādējot Valsts zemes dienesta datu izplatīšanas portāla kadastrs.lv aplikāciju, to visu var izdarīt ar dažiem klikšķiem.
Aplikācija palīdzēs neapjukt brīdī, ja esat apmaldījies vai meklējat kādu konkrētu objektu, ar tās palīdzību varēsiet noteikt savu atrašanās vietu.
Tā noderēs gan jebkuram esošajam vai topošajam nekustamā īpašuma īpašniekam, gan plašam profesionāļu lokam, gan Valsts zemes dienesta esošajiem klientiem, gan ikvienam, kuram jebkurā laikā un vietā jāiegūst dati no Valsts Nekustamā īpašuma kadastra vai Valsts adrešu reģistra.
Vienvārdsakot, izmēģiniet un novērtējiet aplikācijas iespējas:
• meklēt nekustamo īpašumu, zemi, būvi, telpu grupu (dzīvokli), apskatīt tos kartē un uzzināt pamatinformāciju par tiem;
• kartē apskatīt zemes vienību robežas un būvju kontūras, kā arī precīzas adreses;
• lai labāk orientētos kartē un apvidū, uz kartes attēlot savu atrašanās vietu, kas noteikta ar ierīces GPS palīdzību*;
• pārbaudīt adresi;
• uzzināt sava Valsts zemes dienestā veiktā pasūtījuma izpildes statusu.
Turpinām veidot mobilo aplikāciju kadastrs.lv un padomā jau ir ērtāka papildinformācijas saņemšana mobilajā ierīcē, dažādi Kadastra datu salikumi, kā arī būs pieejams e-pakalpojums „Mani dati kadastrā”. Arī Jūs varat sniegt savas idejas mobilās aplikācijas iespēju papildināšanai.
Sekojiet līdzi atjauninājumiem!
*Atrašanās vietas noteikšana ir pieejama tikai Latvijas teritorijā

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less