Prysmian Performans Testi
MindArts Game Studios
1.1.1 16.1mb

“Her Kablo Aynı Değildir!” Girişimi

Çağımızın hızla ilerleyen sanayileşme ve kentleşme ortamında, kablolar kullanıldıkları projelerin değerini ve güvenliğini artıran temel unsurlardan biri haline gelmiştir. Türk kablo sektöründe “Her Kablo Aynıdır” algısı var olsa da, geçen yıl piyasadaki ürünler üzerinde yaptığımız 2.000’den fazla test sonucunda, bazı ürünlerin ölçüm ve performans açısından standartların altında kaldığını tespit ettik ve gördük ki “Her Kablo Aynı Değildir”.

Prysmian Group olarak, sektördeki güvenlik bilincini artırarak “Her Kablo Aynıdır” algısını yıkmayı, insan hayatı ve can güvenliği bakımından gerekli ilave kriterleri Türk Kablo Sektörü’ne getirmeyi sektör lideri olarak görev edindik.

Biz, daha güvenli ve daha verimli bir dünyada yaşamamız gerektiğine inanıyor ve farklılaştırılmış çözümler sunmayı görevimiz olarak kabul ediyoruz. Dolayısıyla hepimiz için çok önemli olan bu konuda “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” mesajı ile bir girişim başlatmaya karar verdik. Bu çerçevede hazırladığımız projenin 2 ana odağı bulunuyor: her kablonun aynı olmadığı bilincinin artırılması ve paydaşlarımızın kablo çözümü ve markası seçerken mutlaka güvenli, yüksek performanslı ve en önemlisi son maliyette avantaj sağlayacak ürünü seçmeye dikkat etmesi konusunda eğitilmesi.

Bu girişimi desteklemek için, kullanacağımız en büyük aracımız, Prysmian Performans Testi(PPT).

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less