Domy G SERVIS
G SERVIS CZ, s.r.o.
1.0 40.8mb

Protože na úhlu pohledu záleží...

Dobře víme, že projekt domu svých snů si můžete vybrat pouze tehdy, pokud budete mít možnost se s ním perfektně seznámit a dokonale si jej prohlédnout. Nové režimy prohlížení projektů nabízejí dokonalou volnost a možnost vidět to, co potřebujete a tak, jak chcete!

Díky této aplikaci si můžete prohlédnout rodinné domy G SERVIS v interaktivním 3D prostředí nebo zobrazené v reálném okolí v takzvané rozšířené realitě (Augmented Reality). Otáčejte v reálném čase modelem domu, jak jen potřebujete. Dopřejte si svobodu díky plné interaktivitě a prohlédněte si dům skutečně z jakéhokoliv úhlu.

Vychutnejte si na obrazovce tabletu či chytrého telefonu pohled na dům, jako by před vámi ležel jeho model! Realita snímaná kamerou vašeho zařízení je v reálném čase doplněna o vámi vybraný model, který reaguje na pohyby a otáčení. Dům se zobrazí na takzvaném markeru – destičce se značkou, kterou najdete vloženou v katalogu, nebo si ji stáhnete na našem webu a vytisknete. Tu program sám rozpozná a využije pro správné vložení domu do reality. Zkuste markerem pohybovat, otáčet, pohybovat telefonem kolem dokola. Marker je jako kouzlem změněn na prohlížený dům a vy tak máte možnost téměř fyzického kontaktu s našimi projekty.

http://www.gservis.cz
+420 568 845 000
gservis@gservis.cz

---
Mobile app for G SERVIS catalog

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 4.3

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less