Katalog Meble VOX 2014
Programa.pl
1.4 80.6mb

Katalog Meble VOX dostępny na Twojego smartfona – dostosowany do systemów iOS. Elektroniczna wersja katalogu jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce.

Firma Meble Vox istnieje na rynku od 1989 r. i znana na rynku z oryginalnych rozwiązań do aranżacji wnętrz, producent mebli i artykułów dekoracyjnych, Baby Vox – meble do pokojów dziecięcych, od połowy lat 90-tych lider w eksporcie na rynki europejskie, współpracuje z największymi światowymi producentami mebli dziecięcych.

Marka Meble VOX jest pionierem w wykorzystaniu myślenia projektowego przy produkcji mebli, tzw. design thinking. Naszą innowacyjnością jest wdrażanie w proces twórczy wyników badań zmian zachodzących we współczesnym świecie. Pytamy także samych użytkowników o ich potrzeby i sposoby korzystania z mebli. Współpracujemy z socjologami, etnografami i psychologami. Organizujemy wspólne warsztaty użytkowników, naukowców i specjalistów od promocji mebli. Ta wiedza pozwala nam tworzyć meble, które dostosowują się do potrzeb „nowoczesnego człowieka” – najlepszym przykładem takiego projektowania są kolekcje Young Users by VOX oraz 4 You by VOX.

Elektroniczna wersja katalogu Meble VOX 2012 pełna jest inspiracji i ciekawych pomysłów na aranżację różnych przestrzeni. Znajdują się w nim informacje o najnowszych kolekcjach i szerokim asortymencie artykułów dekoracyjnych.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less