DGSA Mezun
ONUR YILMAZ
1.0 4.5mb

DGSA Mezun Mobil Uygulaması;
DGSA. Mimarlık Yüksek Okulu mezunu arkadaşlarımız, Öğretim üyeleri ve çalışanları,

Birbirimizle buluşup, tanıştığımız; “İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Yüksek Okulu” çatısı altında başlayan ve eğitim yılları boyunca devam eden, dostluk ve birlikteliğimizin üzerinden, yaklaşık otuz yıl geçti. Aşağı yukarı hepimiz ellili yaşlara ulaştık.

Mezuniyet sonrası başlayan, hayat mücadelesi içerisinde, düşe kalka yol aldık, değişik tecrübelerden geçerek, bu günlere ulaştık. İşte bu zorlu süreçte, okul arkadaşlarımıza o içten dostluklara yeterince zaman ayıramadık.

2008 Yılı Mayıs ayında yapılan, okul yemeğinde de görüldü ki; hepimiz birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduk.

Haydi! Şimdi yeniden, hep beraber, el ele verelim, birbirimizi ellili yaşların olgunluğu ile tekrar keşfedelim, gezelim, eğlenelim ama en önemlisi DAYANIŞALIM. Ayrıca hepimizin ortak paydası ve bugünlere ulaşmamızdaki en büyük etken olan okulumuzun tarihsel kimliğini yaşatalım.

Düşündüğümüz bu sosyal ahenkli birliktelik; ancak hepimizin samimi istemi, içten ve yüksek katılımı ile oluşacaktır. Katılımın çokluğu, oluşumumuzun yönünü ve niteliğini belirleyecektir. “İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Yüksek Okulu”, gücünü ve kimliğini yeniden hep beraber ortak paydamız olan mimarlık bilinci ile önce kendimize, sonra da herkese, herkesime tekrar hissettirelim ve yaşatalım.

İşte bu amaçlarla yeniden birlikte olmak için yola çıkıyoruz.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less