VIDEOCOM Katalog
MySYS Software Solutions
1.0 6.4mb

VIDEOCOM ELEKTRONIK VE BILGISAYAR SISTEMLERI SAN.VE TIC. A.S. , MAYDIN GROUP bünyesinde grup şirketlerin ihtiyacini karşılamak uzere 2003 yilinda Turkiye-Ankara -Yenimahalle İvedik Organize sanayi Bölgesinde kuruldu ve üretim faaliyetlerine başladı . Grup şirketlerinin 30 yıllık tecrübesi ile uretim calışmalarını sürdürdü.

2003 yılında Görüntülü kapı konuşma sistemleri konusunda faaliyetine baslayan firma her gecen yil ar-ge calismalarini artirarak sektorunde ornek alinan firma konumuna geldi.

2005 yılından itibaren Akıllı ev sistemleri ve ev otomasyon sistemleri konusunda uzmanlaşmiş mühendis kadrosu ile üretim faaliyetlerine Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Kamera Kontrol Sistemleri, Stadyum Bilet Otomasyon Sistemleri, Merkezi Saat Sistemleri, Dokunmatik Lcd paneller gibi sistem ve ekipmanlarıda dahil etti.

2010 yılı basından itibaren dünyanın elektronik üretim merkezlerinden olan Çin Shenzhen bölgesine 5000 m2 uretim alanı kurdu. 200 kişilik üretim kadrosu ve 30 kişilik Ar-ge mühendis kadrosu ile üretime başladı.

Teknolojik gelişmeleri yakın takip ederek her geçen zaman tecrübesine ve ürün portföyüne yenilerini katmayı bilmiştir. Sürekli yenilik ilkesinden taviz vermeyen yapısıyla en son geldiği noktada, kendi alanında dünya sıralamasına oynamaktadır. ISO 9001:2008 Belgesi, Hizmet yeri yeterlilik belgesi, CE,FCC,CCC standartlarına uygun ürünleri ile pazardaki iddialı yerini korumaktadır.

ODTU Teknokent’teki Destek –Arge ofisiyle, İvedik Organize Sanayi’ndeki Lojistik ve Depo Binasıyla, Çin Shenzhen’deki yeni kurulan ve tüm hızıyla üretime başlayan üretim tesisleriyle hız kesmeden ülkeye katkılarını arttırmaktadır.

Bununla birlikte Tübitak’tan proje desteği almış ve Kosgeb veritabanında da kayıtlı bir firmadır. Her yıl farklı ülkelerde fuarlara katılarak çalışmalarını dünyaya tanıtmaya devam etmektedir.

Hedefimiz ; firmamızın kısa vadede ülkedeki yerini sağlamlaştırmak, uzun vadede ise dünyada ismini duyurup iyi bir yer edinerek bunu korumak ve her geçen gün bu yerini güçlendirmektir. Bu doğrultuda yenilikçi ve teknolojik çalışmalarımıza devam etmekteyiz, edeceğiz.

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad

...more ...less