iPublishingReader
iPublishing s.r.o.
1.2.1 7.0mb

iPublishing reader is dedicated for presentation of multimedia catalogues, called LIVE CATALOGUES and other publications designed for IOS platform.

Tato aplikace je prezentační systém - reader pro Vás, klienty společnosti iPublishing. Slouží na prohlížení si Vašich publikací na všech IOS zařízeních.

Společnost iPublishing se specializuje na tvorbu a publikování obsahu pro mobilní platformy, jako jsou tablety a chytré mobilní telefony.

Z vašich materiálů pro vás vytvoříme atraktivní multimediální obsah ve formátu vhodném pro tato zařízení.

Naše aplikace využívají všech multimediálních možností platformy digitálních tabletů. Naším cílem je vytvářet takový obsah, který přidá prezentovaným produktům nový rozměr. Prezetované produkty tak doslova ožívají.


Co se týče funkčnosti, umíme propojit vybrané informace z webových stránek s iPad katalogem tak, že vaše akční nabídky budou opravdu a vždy aktuální. Obdobně pro vyplnění například objednávkového formuláře nemusí váš zákazník opustit stránky katalogu, formulář se odešle na vaši adresu. Váš časopis, či katalog se tak na rozdíl od jeho tištěné verze stává interaktivním komunikačním nástrojem.
A prohlížet si jej můžete právě přes tuto aplikaci.

Pokud nemáte podklady pro výše uvedené, jako například fotografie vašich produktů z každého úhlu nebo videoprezentace, rádi vám je přijedeme zhotovit.

www.ipublishing.cz
info@iPublishing.cz

Content rating: Rated 12+ for the following:
- Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
- Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
- Infrequent/Mild Realistic Violence

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less